kcmkio 0 - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: <h1>My Bookmarks</h1><p>This module lets you configure the bookmarks home page.</p><p>The bookmarks home page is accessible at <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>
hr: <h1>Moje oznake</h1> <p>Ovaj modul Vam omogućuje konfiguraciju naslovne strane oznaka</p> <p>Naslovna strana oznaka je dostubna na <a href="bookmarks:/">bookmarks:/</a>.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
hr: Oznake

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: If this option is unchecked, bookmarks at the root of the hierarchy (not in a folder) are not displayed.
    If checked, they are gathered in a "root" folder.
hr: Ako je ova opcija isključena, oznake na vrhu hijerarhije (koje nisu ni u jednom direktoriju) neće biti prikazane.
    Ako je uključena, one će biti prikazane u direktoriju "korijen" ("root").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowRoot)
en: &Show bookmarks without folder
hr: &Prikaži oznake koje nisu ni u jednom direktoriju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: Sub-folders are shown within their parent by default. If you activate this option, sub-folders are displayed on their own.
    It looks less nice but it may help if you have a very big folder you want to spread in two columns.
hr: Poddirektoriji su uobičajeno prikazani unutar svojih roditelja. Ako aktivirate ovu opciju, podfolderi će biti prikazani samostalno.
    Možda će izgledati lošije, ali može Vam pomoći ako imate jako veliki direktorij koji želite podijeliti u dva stupca.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFlattenTree)
en: &Flatten bookmarks tree
hr: %Spljošti stablo oznaka

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
hr: Prikaži kućicu sa KDE mjestima (Osobna mapa, Mreža,…). Korisno ako koristite konqueror kao upravitelj datoteka.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
hr: Prikaži sustavska &mjesta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
hr: Opće postavke

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Folders are automatically distributed in several columns. The optimal number of columns depends on the width of the konqueror window and the number of bookmarks you have.
hr: Direktoriji se automatski raspoređuju u više stupaca. Optimalni broj stupaca ovisi o širini prozora Konquerora i broju oznaka koje imate.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
hr: Broj stupaca za prikazati:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
hr: Onemogućite ovo na sporim sustavima da biste onesposobili pozadinske slike.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
hr: Prikaži &pozadine direktorija

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
hr: Koliko se diskovnog prostora koristi za predmemoriju sličica

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
hr: Međuspremnik sličica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
hr: Veličina predmemorije na disku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
hr: Očisti predmemoriju sličica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
hr: Izbriši &predmemoriju
