searchbarplugin - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
hr: Pretraživačka traka<p>Unesite stavku za pretraživanje. Za promjenu načina pretraživanja ili same tražilice kliknite ikonu.</p>

en: Search Bar
hr: Pretraživačka traka

en: Focus Searchbar
hr: Fokusiraj pretraživačkua traku

en: Find in This Page
hr: Traži na ovoj stranici

en: Select Search Engines...
hr: Odaberi tražilice…

en: Add %1...
hr: Dodaj %1…

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
hr: Traka pretraživanja

en: Set Uri Shortcuts
hr: Postavi URI prečace

en: Name:
hr: Ime:

en: Shortcuts:
hr: Prečaci:
