uachangerplugin - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
hr: Promijeni identifikaciju preglednika

en: Other
hr: Ostalo

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
hr: Verzija %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
hr: Verzija %1 na %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
hr: %1 %2 na %3

en: Default Identification
hr: Zadana identifikacija

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
hr: Primjeni za cijelu lokaciju

en: Configure...
hr: Konfiguriranje …

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hr: &Alati

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hr: Dodatna alatna traka
