imgalleryplugin - en to hr translation catalogue (43 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
hr: Izradi galeriju slika

en: Create
hr: Izradi

en: Image Gallery for %1
hr: Galerija slika za %1

en: Look
hr: Izgled

en: Page Look
hr: Izgled stranice

en: &Page title:
hr: &Naslov stranice:

en: I&mages per row:
hr: Slika po &retku:

en: Show image file &name
hr: Prikaži &naziv slike

en: Show image file &size
hr: Prikaži &veličinu slike

en: Show image &dimensions
hr: Prikaži &dimenzije slike

en: Fon&t name:
hr: Naziv &fonta:

en: Font si&ze:
hr: Ve&ličina fonta:

en: &Foreground color:
hr: &Boja prednjeg plana:

en: &Background color:
hr: &Pozadinska boja:

en: Folders
hr: Mape

en: &Save to HTML file:
hr: &Spremi u HTML:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
hr: <p>Naziv HTML datoteke u koju će ova galerija biti spremljena.</p>

en: &Recurse subfolders
hr: &Povratne podmape

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
hr: <p>Hoće li podmape biti obuhvaćene u izradi galerija slika ili neće.</p>

en: Endless
hr: Beskrajno

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
hr: <p>Podešavanjem razine dubine povrata moguće je ograničiti broj mapa kroz koje će proputovati kreator galerije.</p>

en: Rec&ursion depth:
hr: Dubina po&vrata:

en: Copy or&iginal files
hr: Kopiraj izborne datoteke

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
hr: <p>Na ovaj način izrađuju se kopije svih slika i galerija će se obraćati ovim kopijama umjesto izvornim slikama.</p>

en: Use &comment file
hr: Upotrijebi datoteku &komentara

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
hr: <p>Omogućavanjem ove opcije moguće je odrediti datoteku komentara koja će biti upotrebljena za podnaslove slika.</p><p>Detalje o obliku datoteke potražite u pomoći "Što je ovo?".</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
hr: <p>Ovdje možete odrediti naziv datoteke komentara. Datoteka komentara sadrži podnaslove slika. Oblik ove datoteke je:</p><p>NAZIV1:<br />Opis<br />NAZIV2:<br />Opis<br /><br />i tako redom …</p>

en: Comments &file:
hr: Datoteka &komentara:

en: Thumbnails
hr: Sličice

en: Thumbnail size:
hr: Veličina sličice:

en: &Set different color depth:
hr: &Postavite drugu dubina boja:

en: &Create Image Gallery...
hr: &Izradi galeriju slika …

en: Could not create the plugin, please report a bug.
hr: Izrada dodatka nije moguća. Molimo, prijavite nedostatak.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
hr: Izrada galerije slika funkcionira samo pri lokalnim mapama.

en: Creating thumbnails
hr: Izrada sličica

en: Could not create folder: %1
hr: Nije moguća izrada mape: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
hr: <I>Broj slika</I>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
hr: <I>Izrađeno</I>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
hr: <I>Podmape</I>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
hr: Izrađena sličica za: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
hr: Izrada sličice za: 
    %1
     nije uspjela

en: Could not open file: %1
hr: Nije moguće otvoriti datoteku: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hr: &Alati
