khtmlsettingsplugin - en to hr translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hr: &Alati

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hr: Dodatna alatna traka

en: HTML Settings
hr: HTML postavke

en: &Cookies
hr: &Kolačići

en: &Plugins
hr: &Dodaci

en: Autoload &Images
hr: Automatsko učitavanje &slika

en: Enable Pro&xy
hr: Omogući pro&xy

en: Enable Cac&he
hr: Omogući po&hranu

en: Cache Po&licy
hr: Pravi&la pohranjivanja

en: &Keep Cache in Sync
hr: Usa&glasi lokalnu pohranu

en: &Use Cache if Possible
hr: &Upotrijebi pohranu ako je moguće

en: &Offline Browsing Mode
hr: Pregledavanje izvan &mreže
