libkonq 0 - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: &Open
hr: &Otvori

en: Create &Folder...
hr: &Stvori mapu …

en: &Restore
hr: &Obnovi

en: Show Original Directory
hr: Pokaži izvorni direktorij

en: Show Original File
hr: Pokaži izvornu datoteku

en: &Empty Trash Bin
hr: Isprazni o&tpad

en: &Configure Trash Bin
hr: &Podešavanje kante za smeće

en: &Bookmark This Page
hr: Izradi knjišku oznaku ove &stranice

en: &Bookmark This Location
hr: Izradi knjišku oznaku ove &lokacije

en: &Bookmark This Folder
hr: Izradi knjišku oznaku ove &mape

en: &Bookmark This Link
hr: Izradi knjišku oznaku ove &poveznice

en: &Bookmark This File
hr: Izradi knjišku oznaku ove &datoteke

en: Preview In
hr: Pregled
