konqueror - en to hsb translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hsb: &Nastroje

en: Input Required:
hsb: Zapodaće trěbne:

en: &Execute Shell Command...
hsb: Přikaz za komandowu linku wuwjesć...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
hsb: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Programowy zmylk, prošu rozprawić (bug report).

en: Executing shell commands works only on local directories.
hsb: Wuwjedźenje přikazow funguje jenož za lokalne zapiski.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
hsb: Přikaz za komandowu linku wuwjesć

en: Execute shell command in current directory:
hsb: Přikaz za komandowu linku wuwjesć w aktualnym zapisku:

en: Output from command: "%1"
hsb: Output přikaza: "%1"
