libkonq - en to hsb translation catalogue (15 entries)

en: &Open
hsb: W&očinić

en: Create &Folder...
hsb: Za&pisk stworić ...

en: &Restore
hsb: Sta&ry staw

en: Show Original Directory
hsb: Originalny zapisk pokazać

en: Show Original File
hsb: Originalnu dataaju pokazać

en: &Empty Trash Bin
hsb: Papj&ernik wuprózdnić

en: &Configure Trash Bin
hsb: Papjernik při&prawić

en: &Bookmark This Page
hsb: &Dodaj tutu stronu k zapołožkam

en: &Bookmark This Location
hsb: &Dodaj tute městno k zapołožkam

en: &Bookmark This Folder
hsb: &Dodaj tutón zapisk k zapołožkam

en: &Bookmark This Link
hsb: &Dodaj tutón wotkaz k zapołožkam

en: &Bookmark This File
hsb: &Dodaj tutu dataju k zapołožkam

en: Preview In
hsb: Přehladku pokazać w

en: Open Terminal Here
hsb: Terminal tu wočinić

en: &Properties
hsb: &Swójstwa
