KDE 3.5 - en to hu translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
hu: Hírforrás hozzáadása az Akregatorhoz

en: Add Feed to Akregator
hu: Hírforrás hozzáadása az Akregatorhoz

en: Add Feeds to Akregator
hu: Hírforrások hozzáadása az Akregatorhoz

en: Add All Found Feeds to Akregator
hu: Az összes elérhető hírforrás hozzáadása az Akregatorhoz

en: Subscribe to site updates (using news feed)
hu: Feliratkozás a webhelyfrissítésekre a hírforrások használatával

en: Imported Feeds
hu: Importált hírforrások

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
hu: Nem lehet kapcsolódni az Akregatorhoz D-Buson

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
hu: Sikertelen D-Bus hívás
