KDE 3.2 - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
hu: Automatikus &frissítés

en: None
hu: Nincs

en: Every 15 Seconds
hu: 15 másodpercenként

en: Every 30 Seconds
hu: 30 másodpercenként

en: Every Minute
hu: Percenként

en: Every 5 Minutes
hu: 5 percenként

en: Every 10 Minutes
hu: 10 percenként

en: Every 15 Minutes
hu: 15 percenként

en: Every 30 Minutes
hu: 30 percenként

en: Every 60 Minutes
hu: Óránként

en: Every 2 Hours
hu: 2 óránként

en: Every 6 Hours
hu: 6 óránként

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
hu: A forrás nem frissíthető

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
hu: <qt>A bővítmény nem tudja automatikusan frissíteni az aktuális részt.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök
