KDE 3.2 - en to hu translation catalogue (72 entries)

en: Name
hu: Név

en: Size
hu: Méret

en: File Count
hu: Fájlok száma

en: Directory Count
hu: Könyvtárak száma

en: Last Modified
hu: Utolsó módosítás

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Group
hu: Csoport

en: Mime Type
hu: MIME-típus

en: Go To
hu: Ugrás

en: Stop at Depth
hu: Megállási mélység

en: Stop at Area
hu: Eddig a területig

en: Stop at Name
hu: Megállás ennél a névnél

en: Go Up
hu: Felfelé

en: Stop Refresh
hu: Frissítés leállítása

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Refresh '%1'
hu: „%1” frissítése

en: Color Mode
hu: Színezési mód

en: Visualization
hu: Vizualizáció

en: None
hu: Egyik sem

en: Depth
hu: Mélység

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
hu[0]: 1 könyvtár beolvasva (%2)
hu[1]: %1 könyvtár beolvasva (%2)

en: 1 folder | %1 folders
hu[0]: 1 könyvtár
hu[1]: %1 könyvtár

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
hu: <p>Az FSView bővítőmodul egy grafikus böngészési mód a fájlrendszer kihasználtságának megjelenítésére fastruktúra-térkép használatával.</p><p>Fontos tudni, hogy ebben a módban a fájlrendszer változásai szándékosan <b>nem</b> jelennek meg automatikusan.</p><p>A felhasználási mód és a rendelkezésre álló opciók leírása a Segítség menü „FSView kézikönyv” menüpontjából érhető el.</p>

en: &FSView Manual
hu: FSVi&ew kézikönyv

en: Show FSView manual
hu: Az FSView kézikönyv megnyitása

en: Opens the help browser with the FSView documentation
hu: Megnyitja az FSView dokumentációját

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
hu: Áthelyezés a kukába

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
hu: Törlés

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
hu: Fájltípus s&zerkesztése…

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
hu: Az FSView-ban szándékosan nem jelennek meg automatikusan az éppen látható fájlrendszerekben történő, más programok által történő változtatások.
    A részletekért tekintse meg az FSView kézikönyvét a Súgó menüben.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hu: S&zerkesztés

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hu: &Nézet

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hu: &Súgó

en: Filesystem Viewer
hu: Fájlrendszer-megjelenítő

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
hu: (c) Josef Weidendorfer, 2002.

en: View filesystem starting from this folder
hu: A fájlrendszer megjelenítése ebből a könyvtárból indulva

en: Text %1
hu: Szöveg - %1

en: Recursive Bisection
hu: Rekurzív biszekció

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Rows
hu: Sorok

en: Always Best
hu: Mindig a legjobb

en: Best
hu: Legjobb

en: Alternate (V)
hu: Váltakozó (függőlegesen)

en: Alternate (H)
hu: Váltakozó (vízszintesen)

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Nesting
hu: Beágyazódó

en: Border
hu: Szegély

en: Correct Borders Only
hu: Csak a helyes szegélyvonalak

en: Width %1
hu: Szélesség – %1

en: Allow Rotation
hu: Elforgatható

en: Shading
hu: Árnyékolás

en: Visible
hu: Látható

en: Take Space From Children
hu: Helyfoglalás a gyermekelemektől

en: Top Left
hu: Fent, balról

en: Top Center
hu: Fent, középen

en: Top Right
hu: Fent, jobbról

en: Bottom Left
hu: Lent, balról

en: Bottom Center
hu: Lent, középen

en: Bottom Right
hu: Lent, jobbról

en: No %1 Limit
hu: Nincs korlát erre: %1

en: No Area Limit
hu: Nincs területi korlátozás

en: Area of '%1' (%2)
hu: „%1” területe (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
hu[0]: 1 képpont
hu[1]: %1 képpont

en: Double Area Limit (to %1)
hu: Dupla területi korlát (erre: %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
hu: Feles területi korlát (erre: %1)

en: No Depth Limit
hu: Nincs mélységi korlát

en: Depth of '%1' (%2)
hu: „%1” mélysége (%2)

en: Depth %1
hu: %1. mélység

en: Decrement (to %1)
hu: Csökkentés (erre: %1)

en: Increment (to %1)
hu: Növelés (erre: %1)
