KDE 3.4 - en to hu translation catalogue (43 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
hu: Képgyűjtemény létrehozása

en: Create
hu: Létrehozás

en: Image Gallery for %1
hu: Képgyűjtemény - %1

en: Look
hu: Megjelenés

en: Page Look
hu: Az oldal megjelenése

en: &Page title:
hu: Az oldal &címe:

en: I&mages per row:
hu: A képek száma so&ronként:

en: Show image file &name
hu: A fájlnév megj&elenítése

en: Show image file &size
hu: A fájlmé&ret megjelenítése

en: Show image &dimensions
hu: A ké&pméretek megjelenítése

en: Fon&t name:
hu: B&etűtípus:

en: Font si&ze:
hu: Be&tűméret:

en: &Foreground color:
hu: &Előtérszín:

en: &Background color:
hu: &Háttérszín:

en: Folders
hu: Könyvtárak

en: &Save to HTML file:
hu: Mentés &HTML-fájlba:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
hu: <p>Annak a HTML-fájlnak a neve, amelybe ez  a képgyűjtemény mentésre kerül.</p>

en: &Recurse subfolders
hu: Az &alkönyvtárak is

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
hu: <p>Ez határozza meg, hogy az alkönyvtárakat is tartalmazza-e a képgyűjtemény vagy sem.</p>

en: Endless
hu: Végtelen

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
hu: <p>Itt lehet megadni, hogy legfeljebb milyen mélységig dolgozza fel a program az alkönyvtárakat a képgyűjtemény kialakításánál.</p>

en: Rec&ursion depth:
hu: Rekurziómél&ység:

en: Copy or&iginal files
hu: Az eredeti fájlok más&olása

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
hu: <p>Ennek hatására a program másolatot készít a képekről és a képgyűjtemény bejegyzései a másolatokra fognak mutatni.</p>

en: Use &comment file
hu: Megjegyzésfájl h&asználata

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
hu: <p>Ha bejelöli ezt az opciót, akkor megadható egy fájl, mely a képaláírásokat tartalmazza.</p><p>A megjegyzésfájl formátuma megtekinthető a „Mi ez?” tippablakban (lásd alább).</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
hu: <p>Itt kell megadni a megjegyzésfájl nevét (azét a fájlét, amely a képaláírásokat tartalmazza). A fájl formátuma  a következő:</p> <p>FÁJLNÉV1:<br />Leírás1<br /><br />FÁJLNÉV2:<br />Leírás2<br /> <br />és így tovább</p>

en: Comments &file:
hu: Megje&gyzésfájl:

en: Thumbnails
hu: Gyorsnézeti képek

en: Thumbnail size:
hu: A gyorsnézeti képek mérete:

en: &Set different color depth:
hu: A színmé&lység előírása:

en: &Create Image Gallery...
hu: Képgyűjtemény &létrehozása…

en: Could not create the plugin, please report a bug.
hu: A modul létrehozása nem sikerült, kérjük jelezze ezt a hibát a fejlesztőknek.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
hu: Csak helyi könyvtárakban lehet képgyűjteményt létrehozni.

en: Creating thumbnails
hu: A gyorsnézeti képek létrehozása

en: Could not create folder: %1
hu: A(z) %1 könyvtár nem hozható létre

en: <i>Number of images</i>: %1
hu: <i>A képek száma</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
hu: <i>Létrehozva</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
hu: <i>Alkönyvtárak</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
hu: Gyorsnézeti kép létrehozva: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
hu: Nem sikerült gyorsnézeti képet létrehozni ehhez: 
    %1

en: Could not open file: %1
hu: A(z) %1 fájl nem nyitható meg

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök
