KDE 3.3 - en to hu translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hu: Extra eszköztár

en: HTML Settings
hu: HTML-beállítások

en: &Cookies
hu: &Sütik

en: &Plugins
hu: &Bővítőmodulok

en: Autoload &Images
hu: A képek automatikus be&töltése

en: Enable Pro&xy
hu: A pro&xy-kezelés engedélyezése

en: Enable Cac&he
hu: A &gyorsítótár bekapcsolása

en: Cache Po&licy
hu: A gy&orsítótárkezelés beállításai

en: &Keep Cache in Sync
hu: A gy&orsítótár folyamatos frissítése

en: &Use Cache if Possible
hu: A gyorsítótár &használata, ha lehetséges

en: &Offline Browsing Mode
hu: Ka&pcsolat nélküli mód
