KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök

en: Input Required:
hu: Bevitel szükséges:

en: &Execute Shell Command...
hu: &Parancs végrehajtása (parancsértelmezőben)...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
hu: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Programhiba, kérjük jelentse be a hibát.

en: Executing shell commands works only on local directories.
hu: Csak helyi könyvtárakra vonatkozó parancsokat lehet kiadni.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
hu: Parancs végrehajtása (parancsértelmezőben)

en: Execute shell command in current directory:
hu: Parancs végrehajtása az aktuális könyvtárban:

en: Output from command: "%1"
hu: A parancs kimenete: "%1"
