KDE 3.5 - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
hu: Keresősáv<p>Írja be a keresett kifejezést. Kattintson az ikonra, ha meg szeretné változtatni a keresési módot vagy a keresőszolgáltatást.</p>

en: Search Bar
hu: Keresősáv

en: Focus Searchbar
hu: Váltás a keresősávra

en: Find in This Page
hu: Keresés ezen a lapon

en: Select Search Engines...
hu: Keresőszolgáltatások kiválasztása…

en: Add %1...
hu: %1 hozzáadása…

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
hu: Keresési eszköztár

en: Set Uri Shortcuts
hu: URI–gyorsbillentyűk beállítása

en: Name:
hu: Név:

en: Shortcuts:
hu: Gyorsbillentyűk:
