KDE 3.3 - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
hu: A böngészőazonosító megváltoztatása

en: Other
hu: Egyéb

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
hu: Verzió: %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
hu: %1, %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
hu: %1 %2, %3

en: Default Identification
hu: Alapértelmezett azonosító

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
hu: Alkalmazás a teljes oldalra

en: Configure...
hu: Beállítások…

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hu: Extra eszköztár
