KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: &Open
hu: Megny&itás

en: Create &Folder...
hu: Köny&vtár létrehozása...

en: &Restore
hu: &Visszaállítás

en: Show Original Directory
hu: Eredeti mappa megjelenítése

en: Show Original File
hu: Eredeti fájl megjelenítése

en: &Empty Trash Bin
hu: A Kuka ü&rítése

en: &Configure Trash Bin
hu: A &Kuka beállítása

en: &Bookmark This Page
hu: Könyvjel&ző erre az oldalra

en: &Bookmark This Location
hu: Könyvj&elző erre a címre

en: &Bookmark This Folder
hu: Könyvjelző erre a &könyvtárra

en: &Bookmark This Link
hu: Könyvjelző erre a l&inkre

en: &Bookmark This File
hu: Könyvjelző erre a &fájlra

en: Preview In
hu: Előnézet ezzel
