kio_bookmarks - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Places
id: Tempat

en: Could not find bookmarks config
id: Tidak bisa menemukan config markah

en: Could not find bookmarks editor
id: Tidak bisa menemukan editor markah

en: Wrong request: %1
id: Permintaan salah: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
id: Belum ada markah untuk ditampilkan.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
id: File CSS kio_bookmarks tidak ditemukan. Output akan tampak jelek.
    Cek penginstalan anda.

en: My Bookmarks
id: Markah Saya
