akregator_konqplugin - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
is: Bæta straum við Akregator

en: Add Feeds to Akregator
is: Bæta straumum við Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
is: Bæta öllum fundnum straumum við Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
is: Fylgjast með þessari síðu (notast við fréttastrauma)

en: Imported Feeds
is: Innfluttir straumar
