uachangerplugin - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
is: Breyta auðkenni vafra

en: Other
is: Annað

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
is: Útgáfa %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
is: Útgáfa %1 á %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
is: %1 %2 á %3

en: Default Identification
is: Sjálfgefið auðkenni

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
is: Nota víðvært

en: Configure...
is: Stilla...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
is: Á&höld

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
is: Auka tólastika
