uachangerplugin - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
it: Cambia identificazione del browser

en: Other
it: Altro

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
it: Versione %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
it: Versione %1 su %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
it: %1 %2 su %3

en: Default Identification
it: Identificazione predefinita

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
it: Applica all'intero sito

en: Configure...
it: Configura...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
it: S&trumenti

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
it: Barra degli strumenti extra
