akregator_konqplugin - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
ja: Akregator にフィードを追加

en: Add Feeds to Akregator
ja: Akregator にフィードを追加

en: Add All Found Feeds to Akregator
ja: Akregator にすべてのフィードを追加

en: Subscribe to site updates (using news feed)
ja: サイトの更新情報を購読する (ニュースフィードを使用)

en: Imported Feeds
ja: インポートしたフィード
