uachangerplugin - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
ja: ブラウザの識別情報を変更

en: Other
ja: その他

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ja: バージョン %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
ja: %2 のバージョン %1

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
ja: %3 の %1 %2

en: Default Identification
ja: デフォルトの識別情報

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ja: サイト全体に適用

en: Configure...
ja: 設定...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ja: ツール(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ja: 拡張ツールバー
