konqueror - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
ka: &ავტომატური განახლება

en: None
ka: არაფერი

en: Every 15 Seconds
ka: ყოველ 15 წამში

en: Every 30 Seconds
ka: ყოველ 30 წამში

en: Every Minute
ka: ყოველ წუთს

en: Every 5 Minutes
ka: ყოველ 5 წუთში

en: Every 10 Minutes
ka: ყოველ 10 წუთში

en: Every 15 Minutes
ka: ყოველ 15 წუთში

en: Every 30 Minutes
ka: ყოველ 30 წუთში

en: Every 60 Minutes
ka: ყოველ 60 წუთში

en: Every 2 Hours
ka: ყოველ 2 საათში

en: Every 6 Hours
ka: ყოველ 6 საათში

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
ka: წყაროს განახლების შეცდომა

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
ka: <qt>ამ დამატებას მიმდინარე ნაწილის განახლება არ შეუძლია.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები
