konqueror - en to ka translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ka: დამატებით პანელი

en: Translate Web Page
ka: ვებგვერდის თარგმნა

en: Translate Web &Page
ka: &ვებგვერდის თარგმნა

en: &English To
ka: &ინგლისურიდან

en: &French To
ka: &ფრანგულიდან

en: &German To
ka: &გერმანულიდან

en: &Greek To
ka: &ბერძნულიდან

en: &Spanish To
ka: &ესპანურიდან

en: &Portuguese To
ka: &პორტუგალიურიდან

en: &Italian To
ka: &იტალიურიდან

en: &Dutch To
ka: &დანიურიდან

en: &Russian To
ka: &რუსულიდან

en: &Chinese (Simplified)
ka: &გამარტივებული ჩინურიდან

en: Chinese (&Traditional)
ka: &ტრადიციული ჩინურიდან

en: &Dutch
ka: &ჰოლანდიური

en: &French
ka: &ფრანგული

en: &German
ka: &გერმანული

en: &Greek
ka: &ბერძნული

en: &Italian
ka: &იტალიური

en: &Japanese
ka: &იაპონური

en: &Korean
ka: &კორეული

en: &Norwegian
ka: &ნორვეგიული

en: &Portuguese
ka: &პორტუგალიური

en: &Russian
ka: &რუსული

en: &Spanish
ka: &ესპანური

en: T&hai
ka: &ტაილანდური

en: &Arabic
ka: &არაბული

en: &English
ka: &ინგლისური

en: &Chinese (Simplified) to English
ka: &გამარტივებული ჩინურიდან ინგლისურად

en: Chinese (&Traditional) to English
ka: &ტრადიციული ჩინურიდან ინგლისურად

en: &Japanese to English
ka: &იაპონურიდან ინგლისურად

en: &Korean to English
ka: &კორეულიდან ინგლისურად

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
ka: არასწორი URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ka: თქვენს მიერ შეყვანილი URL-ი არასწორია. ჩაასწორეთ და თავიდან სცადეთ.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
ka: გვერდს დაცული მიერთებით ათვალიერებთ..<nl/><nl/>ამ გვერდის URL გაგზავნილი იქნება ონლაინ-თარგმანის სერვისთან, <nl/>რომელმაც შეიძლება, გვერდის დაუცველი ვერსია წაიკითხოს.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
ka: უსაფრთხოების შეტყობინება
