konqueror - en to ka translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
ka: ფილტრის ზოლის დამალვა

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
ka: &ფილტრი:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
ka: ფილტრის &ტიპით

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
ka: ჩანაწერების ფაილის ტიპით გაფილტვრა.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
ka: ფილტრის ზოლის ჩვენება

en: Use Multiple Filters
ka: ბევრი ფილტრის გამოყენება

en: Show Count
ka: რაოდენობის ჩვენება

en: Reset
ka: საწყის მნიშვნელობებზე დაბრუნება

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ka: დამატებით პანელი
