konqueror - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
ka: გადმოწერების მმართველი

en: Show Drop Target
ka: დაგდების სამიზნის ჩვენება

en: List All Links
ka: ყველა ბმულის სია

en: List Selected Links
ka: მონიშნული ბმულების სია

en: No downloadable links were found.
ka: გადმოწერადი ბმულების გარეშე.

en: No Links
ka: ბმულების გარეშე

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები
