konqueror - en to ka translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ka: დამატებით პანელი

en: HTML Settings
ka: HTML პარამეტრები

en: &Cookies
ka: &ქუქიები

en: &Plugins
ka: &დამატებები

en: Autoload &Images
ka: &გამოსახულებების ავტომატური ჩატვირთვა

en: Enable Pro&xy
ka: პრო&xy-ს ჩართვა

en: Enable Cac&he
ka: &ქეშის ჩართვა

en: Cache Po&licy
ka: &ქეშის წესები

en: &Keep Cache in Sync
ka: &ქეშის ყოველთვის სინქრონიზაცია

en: &Use Cache if Possible
ka: &თუ შესაძლოა, ქეშის გამოყენება

en: &Offline Browsing Mode
ka: &ინტერნეტის გარეშე ბრაუზინგის რეჟიმი

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
ka: ქუქის პარამეტრის შეცვლა შეუძლებელია. ქუქიების დემონთან დაკავშირება შეუძლებელია.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
ka: ქუქიების პარამეტრები მიუწვდომელია
