konqueror - en to ka translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები

en: Input Required:
ka: შეყვანა აუცილებელია:

en: &Execute Shell Command...
ka: &გარსის ბრძანების შესრულება...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
ka: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: პროგრამის შეცდომა. გადააგზავნეთ შეცდომის ანგარიში.

en: Executing shell commands works only on local directories.
ka: გარსის ბრძანების შესრულება მხოლოდ ლოკალურ საქაღალდეებზე მუშაობს.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
ka: გარსის ბრძანების შესრულება

en: Execute shell command in current directory:
ka: გარსის ბრძანების მიმდინარე საქაღალდეში შესრულება:

en: Output from command: "%1"
ka: ბრძანების გამოტანილი ტექსტი: "%1"
