konqueror - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: &Open
ka: &გახსნა

en: Create &Folder...
ka: &საქაღალდის შექმნა...

en: &Restore
ka: ა&ღდგენა

en: Show Original Directory
ka: საწყისი საქაღალდის ჩვენება

en: Show Original File
ka: საწყისი ფაილის ჩვენება

en: &Empty Trash Bin
ka: &ნაგვის ურნის გასუფთავება

en: &Configure Trash Bin
ka: &ნაგვის ურნის მორგება

en: &Bookmark This Page
ka: &მიმდინარე გვერდის ჩანიშვნა

en: &Bookmark This Location
ka: მიმდინარე მდებარეობის სანიშნებში ჩამატება

en: &Bookmark This Folder
ka: &ამ საქაღალდის სანიშნებში ჩამატება

en: &Bookmark This Link
ka: &ამ ბმულის სანიშნებში ჩამატება

en: &Bookmark This File
ka: &ამ ფაილის სანიშნებში ჩამატება

en: Preview In
ka: გადახედვის პროგრამა

en: Open Terminal Here
ka: ტერმინალში გახსნა აქ

en: &Properties
ka: &თვისებები
