konqueror - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
ka: ბრაუზერის იდენტიფიკაციის შეცვლა

en: Other
ka: სხვა

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ka: ვერსია %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
ka: ვერსია %1 %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
ka: %1 %2 %3

en: Default Identification
ka: ნაგულისხმები იდენტიფიკაცია

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ka: მთელ საიტზე გადატარება

en: Configure...
ka: მორგება...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ka: დამატებით პანელი
