konqueror - en to ka translation catalogue (71 entries)

en: Name
ka: სახელი

en: Size
ka: ზომა

en: File Count
ka: ფაილების რაოდენობა

en: Directory Count
ka: საქაღალდეების რაოდენობა

en: Last Modified
ka: ბოლოს შეცვლის თარიღი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Mime Type
ka: MIME ტიპი

en: Go To
ka: გადასვლა

en: Stop at Depth
ka: სიღრმეზე გაჩერება

en: Stop at Area
ka: ფართობზე გაჩერება

en: Stop at Name
ka: სახელთან გაჩერება

en: Go Up
ka: მაღლა ასვლა

en: Stop Refresh
ka: განახლების შეჩერება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Refresh '%1'
ka: %1-ის განახლება

en: Color Mode
ka: ფერის რეჟიმი

en: Visualization
ka: ვიზუალიზაცია

en: None
ka: არაფერი

en: Depth
ka: სიღრმე

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
ka[0]: წაკითხულია %1 საქაღალდე, %2-ში
ka[1]: წაკითხულია %1 საქაღალდე, %2-ში

en: 1 folder | %1 folders
ka[0]: %1 საქაღალდე
ka[1]: %1 საქაღალდე

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
ka: <p>ეს დამატება FSView-ია, გრაფიკული თვალიერების რეჟიმი, რომელიც ფაილური სისტემის გამოყენებას ხის რუკის ვიზუალიზაციის გამოყენებით გაჩვენებთ.</p><p>დაიმახსოვრეთ, რომ ამ რეჟიმში ავტომატური განახლება მაშინ, როცა ფაილური სისტემა იცვლება, <b>საგანგებოდ</b> არ ხდება.</p><p>გამოყენების დეტალებსა და ხელმისაწვდომი პარამეტრების სანახავად იხილეთ დახმარება ინტერნეტში მენიუში 'დახმარება/FSView-ის სახელმძღვანელო'.</p>

en: &FSView Manual
ka: &FSView -ის სახელმძღვანელო

en: Show FSView manual
ka: FSView -ის სახელმძღვანელოს ჩვენება

en: Opens the help browser with the FSView documentation
ka: დახმარების ბრაუზერის გახსნა FSView-ის დოკუმენტაციით

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
ka: ფაილის ნაგავში გადატანა

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
ka: წაშლა

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
ka: &ფაილის ტიპის ჩასწორება...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
ka: პარამეტრები

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
ka: FSView-ს ავტომატური განახლების მხარდაჭერა მაშინ, როცა ფაილები ან საქაღალდეები იცვლება, მაშინ როცა ისინი FSView-ში ჩანს, არ გააჩნია.
    მეტი დეტალებისთვის იხილეთ 'დახმარება/FSView-ის სახელმძღვანელო.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ka: &ჩასწორება

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ka: &ჩვენება

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ka: &დახმარება

en: Filesystem Viewer
ka: ფაილური სისტემის დამთვალიერებელი

en: View filesystem starting from this folder
ka: ამ საქაღალდიდან დაწყებულ ფაილური სისტემის ნახვა

en: Text %1
ka: ტექსტი %1

en: Recursive Bisection
ka: რეკურსიული ბისექცია

en: Columns
ka: სვეტები

en: Rows
ka: სტრიქონები

en: Always Best
ka: ყოველთვის საუკეთესო

en: Best
ka: საუკეთესო

en: Alternate (V)
ka: ალტერნატიული (V)

en: Alternate (H)
ka: ალტერნატიული (H)

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Nesting
ka: ჩადგმული

en: Border
ka: საზღვარი

en: Correct Borders Only
ka: მხოლოდ საზღვრების შესწორება

en: Width %1
ka: სიგანე %1

en: Allow Rotation
ka: შემობრუნების ჩართვა

en: Shading
ka: ჩრდილები

en: Visible
ka: ხილული

en: Take Space From Children
ka: სივრცის აღება შვილებიდან

en: Top Left
ka: ზედა მარცხენა

en: Top Center
ka: ზედა ცენტრი

en: Top Right
ka: ზედა მარჯვენა

en: Bottom Left
ka: ქვედა მარცხენა

en: Bottom Center
ka: ქვემოთ ცენტრში

en: Bottom Right
ka: ქვედა მარჯვენა

en: No %1 Limit
ka: %1-ის ლიმიტის გარეშე

en: No Area Limit
ka: ადგილის ლიმიტის გარეშე

en: Area of '%1' (%2)
ka: '%1'-ის ფართობი (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
ka[0]: 1 პიქსელი
ka[1]: %1 პიქსელი

en: Double Area Limit (to %1)
ka: ფართობის საზღვრის გაორმაგება (%1-მდე)

en: Halve Area Limit (to %1)
ka: ფართობის საზღვრის განახევრება (%1-მდე)

en: No Depth Limit
ka: სიღრმის ლიმტის გარეშე

en: Depth of '%1' (%2)
ka: '%1'-ის სიღრმე (%2)

en: Depth %1
ka: სიღრმე %1

en: Decrement (to %1)
ka: შემცირება (%1-მდე)

en: Increment (to %1)
ka: გაზრდა (%1-მდე)
