konqueror - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
ka: ძებნის პანელი<p>შეიყვანეთ საძებნი სტრიქონი. დააწკაპუნეთ ხატულაზე ძებნის რეჟიმის ან მომწოდებლის შესაცვლელად.</p>

en: Search Bar
ka: ძებნის ზოლი

en: Focus Searchbar
ka: ძებნის პანელის ფოკუსი

en: Find in Page...
ka: გვერდში ძებნა...

en: Find in This Page
ka: მიმდინარე გვერდში ძებნა

en: Select Search Engines...
ka: არჩიეთ საძიებო სისტემები...

en: Add %1...
ka: %1-ის დამატება...

note: i18n: ectx: ToolBar (searchToolBar)
en: Search Toolbar
ka: ძებნის პანელი

en: Set Uri Shortcuts
ka: URI მალსახმობების დაყენება

en: Name:
ka: სახელი:

en: Shortcuts:
ka: მალსახმობები:
