akregator_konqplugin - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
kk: Akregator-ға ақпарды қосу

en: Add Feeds to Akregator
kk: Akregator-ға ақпарларды қосу

en: Add All Found Feeds to Akregator
kk: Akregator-ға барлық табылған ақпарларды қосу

en: Subscribe to site updates (using news feed)
kk: Бұл сайттағы жаңалықтарды бақылау (RSS ақпары арқылы)

en: Imported Feeds
kk: Импортталған ақпарлар
