dirfilterplugin - en to kk translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
kk: Сүзгі панелін жасыру

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
kk: Сү&згі:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
kk: Тү&рін сүзгілеу

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
kk: Файл түрінен сүзгілеу.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
kk: Сүзгі панелін көрсету

en: Use Multiple Filters
kk: Бірнеше сүзгі қолданылсын

en: Show Count
kk: Санын көрсету

en: Reset
kk: Ысырып тастау

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
kk: Қосымша құралдар панелі
