fsview - en to kk translation catalogue (71 entries)

en: Name
kk: Атауы

en: Size
kk: Көлемі

en: File Count
kk: Файлдар саны

en: Directory Count
kk: Каталогтар саны

en: Last Modified
kk: Соңғы өзгерісі

en: Owner
kk: Иесі

en: Group
kk: Тобы

en: Mime Type
kk: MIME түрі

en: Go To
kk: Келесіге өту

en: Stop at Depth
kk: Тереңділік шегі

en: Stop at Area
kk: Аумағының шегі

en: Stop at Name
kk: Атауында тоқтау

en: Go Up
kk: Жоғарға өту

en: Stop Refresh
kk: Жаңартуды тоқтату

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Refresh '%1'
kk: '%1' дегенді жаңарту

en: Color Mode
kk: Түсін белгілейтіні

en: Visualization
kk: Көрсету

en: None
kk: Жоқ

en: Depth
kk: Тереңдігі

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
kk[0]: %2 дегенде %1 қапшығын оқу

en: 1 folder | %1 folders
kk[0]: %1 қапшық

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
kk: <p>Бұл FSView плагин модулі, файлдар жүйесін бұтақ түрінде көрсететін графикалық шолу құралы.</p><p>Файлдар жүйесі өзгертілген кезде, көрініс жаңартуы әдейі <b>жасалмайтынын</b> ескеріңіз.</p><p>Егжей-текжейін 'Анықтама/FSView нұсқауы' мәзірін таңдап біле аласыз.</p>

en: &FSView Manual
kk: &FSView нұсқауы

en: Show FSView manual
kk: FSView нұсқауын көрсету

en: Opens the help browser with the FSView documentation
kk: FSView құжаттамасын анықтама шолғышында ашу

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
kk: Шелекке тастау

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
kk: Файл түрін ө&згерту...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
kk: Қасиеттері

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
kk: Көрсетіліп тұрған файлдар мен каталогтар сырттан өзгертілген кезде, FSView көрініс жаңартуын әдейі жасамайды.
    Егжей-текжейін 'Анықтама/FSView нұсқауы' мәзірін таңдап біле аласыз.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өңд&еу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: 1ыFSView

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

en: Filesystem Viewer
kk: Файлдар жүйесін карап шығу

en: View filesystem starting from this folder
kk: Файлдар жүйесін осы қапшықтан бастап көрсету

en: Text %1
kk: %1 мәтіні

en: Recursive Bisection
kk: Рекурсивті қақ бөлу

en: Columns
kk: Бағандар

en: Rows
kk: Жолдар

en: Always Best
kk: Әрқашанда шақтау

en: Best
kk: Шақтау

en: Alternate (V)
kk: Кезектестіру (тігінен)

en: Alternate (H)
kk: Кезектестіру (жатығынан)

en: Horizontal
kk: Көлденеңінен

en: Vertical
kk: Тігінен

en: Nesting
kk: Орналастыру

en: Border
kk: Шекара

en: Correct Borders Only
kk: Шектерін түзеу

en: Width %1
kk: Ені %1

en: Allow Rotation
kk: Бұрылысты рұқсат ету

en: Shading
kk: Көлеңкелеу

en: Visible
kk: Көрсетілсін

en: Take Space From Children
kk: Еншілестің орнын алсын

en: Top Left
kk: Жоғары сол жақта

en: Top Center
kk: Жоғары ортада

en: Top Right
kk: Жоғары оң жақта

en: Bottom Left
kk: Төменгі сол жақта

en: Bottom Center
kk: Төменгі ортада

en: Bottom Right
kk: Төменгі оң жақта

en: No %1 Limit
kk: %1 шегі жоқ

en: No Area Limit
kk: Аумағының шегі жоқ

en: Area of '%1' (%2)
kk: '%1' (%2) аумағы

en: 1 Pixel | %1 Pixels
kk[0]: %1 пиксел

en: Double Area Limit (to %1)
kk: Аумақ шегін екі еселеу (%1 дейін)

en: Halve Area Limit (to %1)
kk: Аумақ шегін жартылау (%1 дейін)

en: No Depth Limit
kk: Тереңдігінің шегі жоқ

en: Depth of '%1' (%2)
kk: '%1' (%2) тереңдігі

en: Depth %1
kk: Тереңдігі %1

en: Decrement (to %1)
kk: Азайту (%1 дейін)

en: Increment (to %1)
kk: Тереңдету (%1 дейін)
