imgalleryplugin - en to kk translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
kk: Кескін галереясын құру

en: Create
kk: Құру

en: Image Gallery for %1
kk: %1 үшін кескін галереясы

en: Look
kk: Көру

en: Page Look
kk: Беттің көрінісі

en: &Page title:
kk: &Беттің атауы:

en: I&mages per row:
kk: Қатардағы &кескіндер саны:

en: Show image file &name
kk: Кескіннің файл &атауы көрсетілсін

en: Show image file &size
kk: Кескіннің файл к&өлемі көрсетілсін

en: Show image &dimensions
kk: Кескіннің файл өл&шемдері көрсетілсін

en: Fon&t name:
kk: Қарі&п атауы:

en: Font si&ze:
kk: Қаріп өлше&мі:

en: &Foreground color:
kk: Қаріп &түсі:

en: &Background color:
kk: А&я түсі:

en: Folders
kk: Қапшықтар

en: &Save to HTML file:
kk: &Сақтайтын HTML файлы:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
kk: <p>Осы галереяны сақтайтын HTML файл атауы.</p>

en: &Recurse subfolders
kk: Ішкі қапшықтарды &рекурсия кезегімен

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
kk: <p>Галереяны құрғанда ішкі қапшықтарды қосу керегі-керек жоғы.</p>

en: Endless
kk: Шексіз

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
kk: <p>Галереяны құрғанда қосатын ішкі қапшықтар тереңдігін шектеуге болады.</p>

en: Rec&ursion depth:
kk: Рекурсия тереңдігі:

en: Copy or&iginal files
kk: Ба&стапқы файлдар көшірмеленсін

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
kk: <p>Бұны таңдағанда кескіндер көшірмеленіп, құрылған галерея, бастапқы кескіндер орнына, сол жаңа көшірмелерге сілтейді.</p>

en: Use &comment file
kk: &Түсініктеме файл қолданылсын

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
kk: <p>Бұл белгі қойылса, кескін астындағы жазу үшін қолданатын түсініктеме файлды келтіре аласыз.</p><p>Файл пішімі туралы толығырақ "Бұл не?" анықтамасынан білуге болады.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
kk: <p>Түсініктеме файлдың атауын осында келітре аласыз. Түсініктеме файлы әрбір кескіннің түсініктеме жазуларынан құрылылады. Файлдың пішімі мынандай:</p><p>ФАЙЛ_АТАУЫ1:<br />Жазуы<br /><br />ФАЙЛ_АТАУЫ2:<br />Жазуы<br /> <br />т.с.с.</p>

en: Comments &file:
kk: Түсініктеме &файлы:

en: Thumbnails
kk: Кескін нобайлары

en: Thumbnail size:
kk: Нобайлардың өлшемі:

en: &Set different color depth:
kk: &Нобай түстер байлығы:

en: &Create Image Gallery...
kk: Кескін галереясын құ&ру...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
kk: Плагин модулі құрылмады, қате туралы хабарлаңыз.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
kk: Кескін галереясын құру тек жергілікті файлдармен істейді.

en: Creating thumbnails
kk: Нобайлар құрылуда

en: Could not create folder: %1
kk: Қапшық құрылмады: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
kk: <i>Кескіндер саны</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
kk: <i>Құрылған</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
kk: <i>Ішкі қапшықтар</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
kk: %1
    дегеннің нобайы құрылды

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
kk: %1
    дегеннің нобайын
    құру жаңылысы

en: KiB
kk: КиБ

en: Could not open file: %1
kk: Мынау файл ашылмады: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар
