kfmclient - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
kk: KDE команда жолынан URL-сілтемелерді ашу құралы

en: Non interactive use: no message boxes
kk: Автоматты түрдегі жұмыс: хабарлама терезелері жоқ

en: Show available commands
kk: Бар командаларды көрсету

en: Command (see --commands)
kk: Команда (--commands кілтімен қараңыз)

en: Arguments for command
kk: Команда' аргументтері

en: 
    Syntax:
kk: 
    Синтаксис:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
kk:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # 'url дегенді қарау үшін терезені ашады.
                #  'url' деген жолдың болуы
                #   не файл атауы, мысалы . немесе субкаталог/ болуы мүмкін
                #   Егер 'url' келтірілмесе, әдетте оның орына $HOME қолданылады.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
kk:             # Егер mimetype' келтірілген болса, ол қай konqueror
                #   компонентті іске қосылатынын анықтау үшін қолданылады. Мысалы,
                #   веб-парағының ашуы тез болу үшін, оны text/html деп келтіріңіз

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
kk:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Жоғарыда көрсетілген сияқты, бірақ назардағы үстелінде, қолданыстағы 
                # Konqueror терезесінде, 'url' үшін, мүмкіндігі болса, жаңа қойындыны ашады.
