khtmlsettingsplugin - en to kk translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
kk: Қосымша құралдар панелі

en: HTML Settings
kk: HTML параметрлері

en: &Plugins
kk: &Плагин модульдер

en: Autoload &Images
kk: &Кескіндерді автожүктеу

en: Enable Pro&xy
kk: Про&кси арқылы

en: Enable Cac&he
kk: &Кэш істесін

en: Cache Po&licy
kk: Кэш &тәртібі

en: &Keep Cache in Sync
kk: Жаңартып &отыру

en: &Use Cache if Possible
kk: Мейілінше кэшті &пайдалану

en: &Offline Browsing Mode
kk: &Желіден тыс шарлау күйі
