konqueror - en to kk translation catalogue (235 entries)

en: Web browser, file manager and document viewer.
kk: Веб-шолғыш, файл менеджер және құжатты қарау.

en: Developer (framework, parts)
kk: :Жасаушы (негізін, бөлшектерін)

en: Developer (framework)
kk: Жасаушы (негізін)

en: Developer
kk: Жасаушы

en: Developer (List views)
kk: Жасаушы (тізім көрінісі)

en: Developer (List views, I/O library)
kk: Жасаушы (тізім көрінісі, енгізу-шығару жиындарын)

en: Developer (HTML rendering engine)
kk: Жасаушы (HTML көрсету тетігін)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
kk: Жасаушы (HTML көрсету тетігін, енгізу-шығару жиындарын)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
kk: Жасаушы (HTML көрсету тетігін, енгізу-шығару жиындарын, негізін сынау)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
kk: Жасаушы (HTML көрсету тетігін, JavaScript)

en: Apple Safari Developers
kk: Apple Safari жасаушылары

en: Developer (JavaScript)
kk: Жасаушы (JavaScript)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
kk: Жасаушы (Java апплеттерін және басқа ендірме нысандарын)

en: Developer (I/O library)
kk: Жасаушы (енгізу-шығару жиындарын)

en: Developer (Java applet support)
kk: Жасаушы (Java апплеттерді қолдауын)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
kk: Жасаушы (Java 2 қауіпсіздік менеджерді қолдауын,
     және басқа апплеттерді қолдауының маңызды жақсартуларды)

en: Developer (Netscape plugin support)
kk: Жасаушы (Netscape плагиндарды қолдауын)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
kk: Жасаушы (SSL, Netscape плагиндарды)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
kk: Жасаушы (енгізу-шығару жиындарын, аутентификация қолдауын)

en: Graphics/icons
kk: Графика/таңбашалар

en: KFM author
kk: KFM авторы

en: Developer (navigation panel framework)
kk: Жасаушы (шарлау панелінің негізін)

en: Developer (misc stuff)
kk: Жасаушы (түрлі нәрселерін)

en: Developer (AdBlock filter)
kk: Жасаушы (AdBlock сүзгісін)

en: Start without a default window, when called without URLs
kk: ULR-сіз шақырылғанда әдетті терезесіз бастау

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
kk: Кейін пайдалану үшін алдын-ала жүктеу. Бұл режімде команда жолында URL-лерді қолданбайды.

en: List available sessions
kk: Бар сеанстар тізімі

en: Session to open
kk: Ашатын сеансы

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
kk: Осы URL-адреспен қолданатын MIME түрі (мысалы text/html немесе inode/directory)

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
kk: Пайдаланатын бөлшегі (мысалы, khtml не kwebkitpart)

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
kk: Файлға сілтейтін URL-адрестер үшін оны ашудың орнына, каталогын ашып, файлды таңдау

en: Location to open
kk: Ашатын адресі

en: no name
kk: атауы жоқ

en: Extensions
kk: Қеңейтулер

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
kk: %1 модулін жүктегенде қате орын алды.
    Диагностикасы:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
kk: Бұл құсбелгі қойылса, кемінде екі көрініс байланысады. Сонда, бір көріністегі каталогтарды өзгертсеңіз, байланысқан көріністер де сол каталогтарда көрсетіледі. Бұл әсіресе түрлі көріністерді аралас пайдаланғанда ұтымды, мәселен, бұтақты көрініс пен қатар таңбаша не егжей-тегжейлі көріністерді, немесе, мүмкін, терминал эмулятор терезесін қарағанда.

en: Close View
kk: Көріністі жабу

en: %1/s
kk: %1/сек

en: Stalled
kk: Байланыс жоғалды

en: Preview &in %1
kk: %1 &дегенде қарау

en: Show %1
kk: %1 дегенді көрсету

[ctx: @title:window]
en: History
kk: Журнал

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
kk: Реттеу

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
kk: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Соңғы ашылған: %2<br />Алғашқы рет ашылған: %3<br />Ашылған саны: %4</qt>

en: Local
kk: Жергілікті

en: Miscellaneous
kk: Түрлі басқа

en: Open in New &Window
kk: Жаңа &терезеде ашу

en: Open in New Tab
kk: Жаңа қойындыда ашу

en: &Copy Link Address
kk: &Сілтеме адресін көшіріп алу

en: &Remove Entry
kk: &Жазуды өшіру

en: C&lear History
kk: Журналды т&азалау

en: &Preferences...
kk: &Параметрлері...

en: By &Name
kk: &Атау бойынша

en: By &Date
kk: &Күні бойынша

en: Search in history
kk: Журналда іздеу

en: Do you really want to clear the entire history?
kk: Бүкіл журналды тазалағыңыз келгені рас па?

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
kk: Журнал тазалансын ба?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
kk: Жүктеу...

en: Canceled.
kk: Бас тарту.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
kk: Парақта әлі тапсырылмаған өзгерістер бар.
    Парақты жаңартсаңыз бұл өзгерістерді жоғалтасыз.

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
kk: Өзгерістер жоғалсын ба?

en: &Discard Changes
kk: Өзгерістер &жоғалсын

en: Home Folder
kk: Мекен қапшығы

en: Home
kk: Мекен

en: Navigate to your 'Home Folder'
kk: Мекен қапшығыңызға ауысу

en: Navigate to your local 'Home Folder'
kk: Жергілікті мекен қапшығыңызға ауысу

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Home Page
kk: Мекен парағы

en: Navigate to your 'Home Page'
kk: Мекен парағыңызға ауысу

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
kk: <html>Мекен парағыңызға ауысу<br /><br />Сіз бұл батырма басылғанда ауысатын адресті баптай аласыз. Баптау жолы: <b>Баптау ->Konqueror-ді баптау... -> Жалпы</b>.</html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
kk: Қойындысында әлі тапсырылмаған өзгерістер бар.
    Қойындыны бөлсеңіз бұл өзгерістерді жоғалтасыз.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
kk: Көріністе әлі тапсырылмаған өзгерістер бар.
    Көріністі жапсаңыз бұл өзгерістерді жоғалтасыз.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
kk: Қойындысында әлі тапсырылмаған өзгерістер бар.
    Қойындыны жапсаңыз бұл өзгерістерді жоғалтасыз.

en: Do you really want to close all other tabs?
kk: Шынымен бүкіл басқа қойындыларды жапқыңыз келе ме?

en: Close &Other Tabs
kk: &Басқа қойындыларды жабу

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
kk: Басқа қойындыларды жабуын құптау

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
kk: Қойындысында әлі тапсырылмаған өзгерістер бар.
    Басқа қойындыларын жапсаңыз бұл өзгерістерді жоғалтасыз.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
kk: Қойындысында әлі тапсырылмаған өзгерістер бар.
    Басқа қойындыларын жаңартсаңыз бұл өзгерістерді жоғалтасыз.

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
kk: Мақсаттағанын келтіру

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген жарамсыз</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
kk: Таңдаған файлдар %1 дегеннен көшірілетін орын:

en: Move selected files from %1 to:
kk: Таңдаған файлдар %1 дегеннен жылжытатын орын:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
kk: Жабылғандарының журналы тазалансын

en: Save As...
kk: Былай сақтау...

en: Manage...
kk: Басқару...

en: New &Window
kk: Жаңа &терезе

en: &Duplicate Window
kk: Терезенің &көшірмесін жасау

en: Send &Link Address...
kk: &Сілтеменің адресін жіберу...

en: S&end File...
kk: Файлды &жіберу...

en: &Open Location
kk: А&шатын адрес

en: &Open File...
kk: А&шатын файл...

en: &Find File...
kk: &Файлды табу...

en: Lock to Current Location
kk: Осы орында бұғаттау

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
kk: &Көріністі байланыстыру

en: &Up
kk: &Жоғары

en: Closed Items
kk: Жабылғандар

en: Sessions
kk: Сеанстар

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
kk: Ең жиі ашылғандар

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
kk: Жуырдағылар

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
kk: Журналды көрсету

en: Configure Extensions...
kk: Кеңейтулерді баптау...

en: Configure Spell Checking...
kk: Емле тексеруді баптау...

en: Split View &Left/Right
kk: Көріністі &тігінен бөлу

en: Split View &Top/Bottom
kk: Көріністі &көлденеңінен бөлу

en: &New Tab
kk: &Жаңа қойынды

en: &Duplicate Current Tab
kk: &Көрініп тұрған қойындының көшірмесін жасау

en: Detach Current Tab
kk: Көрініп тұрған қойындыны бөліп алу

en: &Close Active View
kk: Белсенді көрінісін &жабу

en: Close Current Tab
kk: Көрініп тұрған қойындыны жабу

en: Activate Next Tab
kk: Келесі қойындыға өту

en: Activate Previous Tab
kk: Алдыңғы қойындыға өту

en: Activate Tab %1
kk: %1-қойындыға өту

en: Move Tab Left
kk: Қойындыны солға жылжыту

en: Move Tab Right
kk: Қойындыны оңға жылжыту

en: Dump Debug Info
kk: Жөндеу мәліметті шығару

en: &Reload
kk: Қайта &жүктеу

en: &Reload All Tabs
kk: Бүкіл қойындыларды &жаңарту

en: &Force Reload
kk: Қайта &жүктеу

en: &Stop
kk: &Тоқтату

en: Throbber
kk: Тіршілік көрсеткіші

en: L&ocation:
kk: &Адресі:

en: Location Bar
kk: Адрес жолы

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
kk: <html>Адрес жолы<br /><br />Веб-адресті не іздеу шартын келтіріңіз.</html>

en: Clear Location Bar
kk: Адрес жолын тазалау

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
kk: <html>Адрес жолын тазалау<br /><br />Адрес жолының мазмұнын тазалайды.</html>

en: &Bookmarks
kk: &Бетбелгілер

en: Kon&queror Introduction
kk: Kon&queror шолғышқа кіріспе

en: Go
kk: Өту

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
kk: <html>Өту<br /><br />Адрес жолында келтірілген параққа өткізеді.</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
kk: <html>Аталық қапшыққа ауысу<br /><br />Мысалы, егер ашылып тұрған қапшық file:/home/%1 болса, бұл батырма басылғаннан кейін, file:/home деген қапшық ашылады.</html>

en: Enter the parent folder
kk: Аталық қапшықты енгізіңіз

en: Move backwards one step in the browsing history
kk: Қарап жатқан журналда бір қадам шегіну

en: Move forward one step in the browsing history
kk: Қарап жатқан журналда бір қадам алға басу

en: Move backwards one step in the closed tabs history
kk: Жабылған қойындылардың журналыенда бір қадам шегіну

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
kk: <html>Көрсетіліп тұрған құжатты жаңарту<br /><br />Бұнымен, мысалы, ашылған веб-парақта жасалған өзгерістерді салыстырып көру үшін қайта жүктеуге болады.</html>

en: Reload the currently displayed document
kk: Көрсетіліп тұрған құжатты жаңарту

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
kk: <html>Бүкіл қойындыларда көрсетіліп тұрған құжаттарды жаңарту<br /><br />Бұнымен, мысалы, ашылған веб-парақта жасалған өзгерістерді салыстырып көру үшін қайта жүктеуге болады.</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
kk: Бүкіл қойындыларда көрсетіліп тұрғандарды жаңарту

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
kk: <html>Жүктеп алуды тоқтату<br /><br />Желіден алу бүкіл процестері тоқтап, Konqueror осы кезге дейін алынған мазмұнын көрсетеді.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
kk: <html>Көрсетіліп тұрған құжатты жаңарту<br /><br />Бұнымен, мысалы, ашылған веб-парақта жасалған өзгерістерді салыстырып көру үшін қайта жүктеуге болады. Парақтағы кескіндер, кэшінде бар болса да, қайта жүктеледі.</html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
kk: Бүкіл қойындыларда көрсетіліп тұрған құжаттарды және олардағы кескіндерді қайта жүктеу

en: Stop loading the document
kk: Жүктеп алуды тоқтату

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
kk: <html>Таңдалып тұрған мәтін не нысанд(ард)ы қиып алып, алмасу буферіне салу<br /><br />Қиып алғанды Konqueror және басқа KDE қолданбаларда <b>Орналастыру</b> командамен қолдануға болады.</html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
kk: Таңдалған мәтін не нысан(дард)ы алмасу буферіне жылжыту

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
kk: <html>Таңдалып тұрған мәтін не нысан(дард)ы алмасу буферіне көшірмелеу<br /><br />Көшірмеленгенді Konqueror және басқа KDE қолданбаларда <b>Орналастыру</b> командамен қолдануға болады.</html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
kk: Таңдалған мәтін не нысан(дард)ы алмасу буферіне көшірмелеу

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
kk: <html>Алдында алмасу буферіне қиып не көшірмелеп алыңған мазмұнын орналастыру<br /><br />Бұнымен басқа да KDE қолданбаларда алыңғандарды орналастыруға болады.</html>

en: Paste the clipboard contents
kk: Алмасу буфердегіні орналастыру

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
kk: <html>Көрсетіліп тұрған құжатты басып шығару<br /><br />Сізге, қанша даналарды басуға қажет немесе қай принтерде басу керек секілді, түрлі параметрлерді баптауға мүмкіншілік беретін диалог ұсынылады.<br /><br />Сонымен қатар, диалог, құжаттан PDF файлды жасау деген, KDE жүйесінің арнаулы басып шығару қызметіне қол жеткізеді.</html>

en: Print the current document
kk: Құжатты басып шығару

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
kk: Бұғатталған көрініс қапшықты өзгерте алмайды. 'Көріністі байланыстыру' дегенмен бірге қолданып, бір қапшықта көбірек файлдарды көруге болады

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
kk: Көріністі басқасымен байланыстырады. Байланысқан көріністер жасалған өзгерістерде бір-біріне еріп отырады.

en: Copy &Files...
kk: &Файлдарды көшірмелеу...

en: M&ove Files...
kk: Файлдарды ж&ылжыту...

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
kk: 20-дан астам бетбелгілегендерді қойндыларға ашпақсыз. Бұл біраз уақыт алады. Бола берсін бе?

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
kk: Бетбергілегендерді жаңа қойындыларда ашу

en: Open in T&his Window
kk: &Осы терезеде ашу

en: Open the document in current window
kk: Құжатты назардағы терезеде ашу

en: Open the document in a new window
kk: Құжатты жаңа терезеде ашу

en: Open in &New Tab
kk: &Жаңа қойындыда ашу

en: Open the document in a new tab
kk: Құжатты жаңа қойындыда ашу

en: Open with %1
kk: %1 дегенде ашу

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
kk: &Көріністің түрі

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
kk: Бұл терезенің бірнеше қойындысы бар, шыққыңыз келгені рас па?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
kk: Растау

en: C&lose Current Tab
kk: Ашылып тұрған қойындыны ж&абу

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
kk: Қойындысында әлі тапсырылмаған өзгерістер бар.
    Терезені жапсаңыз бұл өзгерістерді жоғалтасыз.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
kk: Бұл парағында әлі тапсырылмаған өзгерістер бар.
    Терезені жапсаңыз бұл өзгерістерді жоғалтасыз.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
kk: Бүйір панелі жұмыс істемейді немесе мүлдем жоқ. Жаңа жазуды қосуға болмайды.

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
kk: Бүйірдегі Веб-панелі

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
kk: Бүйірдегі панеліңізге жаңа "%1" веб-кеңейтуі қосылсын ба?

en: Add
kk: Қосу

en: Do Not Add
kk: Қосылмасын

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
kk: Баптау қатесі анықталды. Сіз Konqueror шолғышты %1 дегенмен сәйкестіріп койдыңыз, бірақ ол бұндай файл түрімен айналыса алмайды.

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
kk: Сеанстарын басқару

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
kk: Сеанстың атауын өзгерту

[ctx: @title:window]
en: Save Session
kk: Сеансты сақтау

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
kk: '%1' деп аталған сеанс бар екен, оның үстінен жаза береік пе?

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
kk: Бұндай сеанс бар екен. Үстінен жаза берейік пе?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
kk: Жаңа...

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
kk: Қайта атау...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow) i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Open tabs inside current window
kk: Назардағы терезеде қойындыларды ашу

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
kk: Сеансты қайталау керек пе?

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
kk: Konqueror дұрыс жолымен жабылмаған. Болған сеанстарын қайталауды қалайсыз ба?

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions you do not want to be restored
kk: Қайта келтірілмейтіндердің белгісін алып тастаңыз

[ctx: @item:treewidget]
en: Window %1
kk: %1 терезесі

en: Do not ask again
kk: Ендігәрі сұралмасын

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
kk: Өткенге қайту

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
kk: Керегі жоқ

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
kk: Келесіде сұралсын

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
kk: Бұл панелінде ашылған қойындылардың тізімі. Қойындыны көру үшін оны шетінен түртіңіз. Сонымен қатар қойындыларды перне тіркесімдерді қолданып шарлауға болады. Ашылып тұрғанның атауы қысқартылған түрде қойындысының шетінде жазылады, оны толық көру үшін шетіне тышқанмен меңзеңіз.

en: Open a new tab
kk: Жаңа қойындыны ашу

en: Close the current tab
kk: Назардағы қойындыны жабу

en: &Duplicate Tab
kk: Қойындының &көшірмесін жасау

en: &Reload Tab
kk: Қойындыны &жаңарту

en: Other Tabs
kk: Басқа қойындылар

en: D&etach Tab
kk: Қойындыны &бөліп алу

en: &Close Tab
kk: Қойындыны &жабу

note: i18n: ectx: label, entry, group (UndoManagerSettings)
en: Maximum number of Closed Items
kk: Жабылғандар санның шегі:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UndoManagerSettings)
en: This sets the maximum number of closed items that will be stored in memory. This limit will not be surpassed.
kk: Жадында сақталатын жабылған нысандарының жоғарғы шегін орнату. Жатталғандар осындағы шектен аспайды.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Open folders in separate windows
kk: Қапшықтарды бөлек терезеде ашу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
kk: Бұл белгіні қойса, Konqueror  қапшықты ашқанда, оның мазмұнын қолданыстағы терезеде көрсетудін орнына, оны жаңа терезесін ашып көрсетеді.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show file tips
kk: Файл кеңесін көрсету

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
kk: Бұл параметр, тышқанның меңзері файлдың үстінен өткенде, ол туралы қосымша мәлімет беретін шағын қалқымалы жазуын көрсету - көрсетпеуін басқарады

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show previews in file tips
kk: Қалқымалы нобайын көрсету

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if you want the popup window to contain a larger preview for the file, when moving the mouse over it
kk: Бұл параметр, тышқанның меңзері файлдың үстінен өткенде, ол файлдың үлкенірек қалқымалы нобайын көрсету - көрсетпеуін басқарады

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show 'Delete' menu entries which bypass the trashcan
kk: Мәзірге 'Өшірілгендер' шелегіне тастамайтын 'Жою' деген кірсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Check this if you want 'Delete' menu commands to be displayed on the desktop and in the file manager's menus and context menus. You can always delete files when hidden by holding the Shift key while calling 'Move to Trash'.
kk: Үстел және файл менеджерінің контексттік мәзірінде 'Жою' деген болсын десеңіз осы белгіні қойыңыз. Сонда да жою амалды Sift пернесін басып тұрып 'Шелекке тастау' деген арқылы орындай аласыз.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Number of Open With items in the File menu
kk: Файл мәзіріндегі 'Мынамен ашу' дегендегі жолдар саны

note: i18n: ectx: label, entry, group (HTML Settings)
en: Standard font
kk: Стандартты қаріп

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (HTML Settings)
en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
kk: Konqueror терезесінде көрсететін мәтін үшін қолданатын қаріп.

note: i18n: ectx: label, entry, group (HistorySettings)
en: Maximum number of history items per view
kk: Журналда көрсетілетін жазулар саны

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for deleting a file.
kk: Файлды өшіргенде құптауды сұрап өшіру.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you delete a file without using the trash folder. Warning, deleted files can not be recovered, so it is recommended to leave this confirmation enabled.
kk: Бұл Konqueror-ды файлды мүлдем өшіру алдында құптауды сұрайтын қылады. Мүлдем өшірілген файлды қайтаруға болмайды, сондықтан бұны рұқсат еткен жөн.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for move to trash
kk: Өшірілгендер шелегігне тастау алдында құптауды сұрау

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you move the file to your trash folder, from where it can be recovered very easily.
kk: Бұл Konqueror-ды файлды 'Өшірілгендер' шелегіне тастап өшіру алдында құптауды сұрайтын қылады. Былай өшірілген файлды қайтаруға оңай.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: If true, when opening a session from within the sessions dialog the tabs will be opened inside current window.
kk: Белгісі қойылса, сеанс ашу диалогы қолданыстағы терезеде көрсетіледі.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: &Өңдеу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрінісі

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
kk: &Өту

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
kk: &Терезе

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Көмек

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар панелі

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
kk: Қосымша құралдар панелі

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
kk: Адрес панелі

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
kk: Бетбелгі панелі

en: Und&o: Closed Tab
kk: &Амалдан қайту: Қойындыны жабу

en: Und&o: Closed Window
kk: &Амалдан қайту: Терезені жабу

en: Und&o
kk: Амалдан қ&айту

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
kk: Қараймын деп жатқан парағыңыз жіберілген деректер пішіні. Егер бұны қайта жіберсеңіз, осы пішін жасайтын әрекет (іздеу немесе желіде сатып алу секілді) қайталанады.

[ctx: @title:window]
en: Warning
kk: Ескерту

en: Resend
kk: Қайта жіберу
