konqueror - en to kk translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар

en: Input Required:
kk: Керек кірісі:

en: &Execute Shell Command...
kk: &Орта командасын орындау...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
kk: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Бағдарлама қатесі, ол туралы хабарлаңыз.

en: Executing shell commands works only on local directories.
kk: Командалық орта командасын орындауы тек жергілікті каталогтарда мүмкін.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
kk: Командалық орта командасын орындау

en: Execute shell command in current directory:
kk: Назардағы каталогта орындайтын команда:

en: Output from command: "%1"
kk: Команданың шығысы: "%1"
