libkonq - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: &Open
kk: &Ашу

en: Create &Folder...
kk: Қ&апшықты құру...

en: &Restore
kk: Орнына қайта&ру

en: Show Original Directory
kk: Бастапқы қапшығын көрсету

en: Show Original File
kk: Бастапқы файлын көрсету

en: &Empty Trash Bin
kk: Өшірілгендерді &жою

en: &Configure Trash Bin
kk: Өшірілгендер Шелегін &баптау

en: &Bookmark This Page
kk: Парақты &бетбегілеу

en: &Bookmark This Location
kk: Орынды &бетбегілеу

en: &Bookmark This Folder
kk: Қапшықты &бетбегілеу

en: &Bookmark This Link
kk: Сілтемені &бетбегілеу

en: &Bookmark This File
kk: Файлды &бетбегілеу

en: Preview In
kk: Қарау құралы

en: &Properties
kk: Қасиетте&р
