uachangerplugin - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
kk: Шолғыштың идентификациясын өзгерту

en: Other
kk: Басқа

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
kk: %1 нұсқасы

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
kk: %1 / %2 нұсқасы

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
kk: %1 %2 / %3

en: Default Identification
kk: Әдеттегі идентификациясы

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
kk: Бүкіл сайт үшін

en: Configure...
kk: Баптау...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
kk: Қосымша құралдар панелі
