autorefresh - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
kk: &Автожаңарту

en: None
kk: Жоқ

en: Every 15 Seconds
kk: Әрбір 15 секунд сайын

en: Every 30 Seconds
kk: Әрбір 30 секунд сайын

en: Every Minute
kk: Әрбір минут сайын

en: Every 5 Minutes
kk: Әрбір 5 минут сайын

en: Every 10 Minutes
kk: Әрбір 10 минут сайын

en: Every 15 Minutes
kk: Әрбір 15 минут сайын

en: Every 30 Minutes
kk: Әрбір 30 минут сайын

en: Every 60 Minutes
kk: Әрбір 60 минут сайын

en: Every 2 Hours
kk: Әрбір 2 сағат сайын

en: Every 6 Hours
kk: Әрбір 6 сағат сайын

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
kk: Көзі жаңартылмады

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
kk: <qt>Бұл плагин модулі назардағы бөлікті жаңарта алмайды.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар
