babelfish - en to kk translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
kk: Қосымша құралдар панелі

en: Translate Web Page
kk: Веб парақты аудару

en: Translate Web &Page
kk: Веб &парақты аудару

en: &English To
kk: &Ағылшыннан

en: &French To
kk: &Французшадан

en: &German To
kk: &Немісшеден

en: &Greek To
kk: &Грекшеден

en: &Spanish To
kk: &Инспаншадан

en: &Portuguese To
kk: &Португалшадан

en: &Italian To
kk: &Итальяншадан

en: &Dutch To
kk: &Голландшадан

en: &Russian To
kk: &Орысшадан

en: &Chinese (Simplified)
kk: &Жеңілдеткен қытайшаға

en: Chinese (&Traditional)
kk: &Дәстүрлі қытайшаға

en: &Dutch
kk: &Голландшаға

en: &French
kk: &Французшаға

en: &German
kk: &Немісшеге

en: &Greek
kk: &Грекшеге

en: &Italian
kk: &Итальяншаға

en: &Japanese
kk: Ж&апоншаға

en: &Korean
kk: &Корейшеге

en: &Norwegian
kk: &Новегшеге

en: &Portuguese
kk: &Португалшаға

en: &Russian
kk: &Орысшаға

en: &Spanish
kk: &Испаншаға

en: T&hai
kk: Та&шаға

en: &Arabic
kk: &Арабшаға

en: &English
kk: &Ағылшынға

en: &Chinese (Simplified) to English
kk: &Жеңілдеткен қытайшадан ағылшынға

en: Chinese (&Traditional) to English
kk: &Дәстүрлі қытайшадан ағылшынға

en: &Japanese to English
kk: &Жапоншадан ағылшынға

en: &Korean to English
kk: &Корейшеден ағылшынға

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
kk: Жарамсыз URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
kk: Келтірген URL адресі дұрыс емес, дұрыстап қайталап көріңіз.
