searchbarplugin - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
kk: Іздеу панелі<p>Іздейтін сөздерді келтіріңіз. Іздеу режімін не іздегішін ауыстыру үшін таңбашасын түртіңіз.</p>

en: Search Bar
kk: Іздеу панелі

en: Focus Searchbar
kk: Назарды іздеу панеліне ауыстыру

en: Find in This Page
kk: Осы бетте іздеу

en: Select Search Engines...
kk: Іздеу қызметін таңдау...

en: Add %1...
kk: %1 дегенді %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
kk: Іздеу құралдар панелі

en: Set Uri Shortcuts
kk: URI қысқармаларын орнату

en: Name:
kk: Атауы:

en: Shortcuts:
kk: Қысқармалары:
