akregator_konqplugin - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
km: បន្ថែម​មតិព័ត៌មាន​ទៅ Akregator

en: Add Feeds to Akregator
km: បន្ថែម​មតិព័ត៌មាន​ទៅ Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
km: បន្ថែម​មតិព័ត៌មាន​ដែល​រក​ឃើញ​ទាំងអស់​ទៅ Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
km: ជាវ​ប្រចាំ​ទៅ​​បច្ចុប្បន្នភាព​​របស់​តំបន់បណ្ដាញ (ដោយ​ប្រើ​មតិព័ត៌មាន)

en: Imported Feeds
km: មតិព័ត៌មាន​ដែល​បាន​នាំចូល
