autorefresh - en to km translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
km: ធ្វើឲ្យ​ស្រស់​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​

en: None
km: គ្មាន​

en: Every 15 Seconds
km: រៀង​រាល់​ ១៥ វិនាទី

en: Every 30 Seconds
km: រៀង​រាល់​ ៣០​ វិនាទី

en: Every Minute
km: រៀង​រាល់​​នាទី​

en: Every 5 Minutes
km: រៀង​រាល់​ ៥ ​នាទី​

en: Every 10 Minutes
km: រៀង​រាល់​ ១០ ​នាទី​

en: Every 15 Minutes
km: រៀងរាល់ ១៥ ​នាទី

en: Every 30 Minutes
km: រៀង​រាល់​ ៣០ ​នាទី​​

en: Every 60 Minutes
km: រៀង​រាល់​ ៦០ ​នាទី​​

en: Every 2 Hours
km: រៀង​រាល់​ ២ ម៉ោង​

en: Every 6 Hours
km: រៀង​រាល់​ ៦ ម៉ោង​​

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
km: មិន​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រភព​ស្រស់​បាន​ទេ​

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
km: <qt>កម្មវិធី​ជំនួយ​នេះ​មិន​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​​ផ្នែក​បច្ចុប្បន្ន​ស្រស់​​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ​បាន​ទេ ។</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍
