imgalleryplugin - en to km translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​បន្ថែម

en: Translate Web Page
km: បកប្រែ​ទំព័រ​បណ្ដាញ​

en: Translate Web &Page
km: បកប្រែ​ទំព័រ​បណ្ដាញ

en: &English To
km: អង់គ្លេស​ទៅ​ជា​​

en: &French To
km: បារាំង​ទៅ​ជា​

en: &German To
km: អាល្លឺម៉ង់​ទៅ​ជា​

en: &Greek To
km: ក្រិក​ទៅ​ជា

en: &Spanish To
km: អេស្ប៉ាញ​ទៅជា

en: &Portuguese To
km: ព័រទុយហ្គាល់​ទៅ​​ជា​

en: &Italian To
km: អ៊ីតាលី​ទៅ​ជា​

en: &Dutch To
km: ហុល្លង់​ទៅ​ជា​

en: &Russian To
km: រុស្ស៊ី​ទៅ​ជា​

en: &Chinese (Simplified)
km: ចិន (សម័យ​)

en: Chinese (&Traditional)
km: ចិន​ (បុរាណ)

en: &Dutch
km: ហុល្លង់​

en: &French
km: បារាំង​

en: &German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: &Greek
km: ក្រិក​

en: &Italian
km: អ៊ីតាលី​

en: &Japanese
km: ជប៉ុន

en: &Korean
km: កូរ៉េ

en: &Norwegian
km: ន័រវែស

en: &Portuguese
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: &Russian
km: រុស្ស៊ី​

en: &Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: T&hai
km: ថៃ

en: &Arabic
km: អារ៉ាប់

en: &English
km: អង់គ្លេស

en: &Chinese (Simplified) to English
km: ចិន​ (សម័យ​​) ទៅ​ជា​អង់គ្លេស​

en: Chinese (&Traditional) to English
km: ចិន (​បុរាណ) ​ទៅ​ជា​អង់គ្លេស​

en: &Japanese to English
km: ជប៉ុន​ទៅ​ជា​អង់គ្លេស​

en: &Korean to English
km: កូរ៉េ​ទៅជា​​អង់គ្លេស​

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
km: URL មិន​ត្រឹមត្រូវ​

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
km: URL ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ​ ​សូម​កែ​តម្រូវ​វា​ ហើយ​​សាកល្បង​ម្ដងទៀត ។​
