dirfilterplugin - en to km translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
km: លាក់​របារ​តម្រង

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
km: តម្រង ៖

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
km: តម្រង​តាម​ប្រភេទ

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
km: ធាតុ​តម្រង​តាម​ប្រភេទ​ឯកសារ ៖

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
km: បង្ហាញ​របារ​ឧបករណ៍

en: Use Multiple Filters
km: ប្រើ​តម្រង​ច្រើន​

en: Show Count
km: បង្ហាញ​ចំនួន

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​បន្ថែម
